حریم خصوصی
 • فروت مروت بر اساس تاکید بر احترام به حقوق مشتریان در مراحل ثبت نام، خرید، ثبت نظرات و هنگام استفاده از امکانات وبسایت و اپلیکیشن اقدام به درخواست اطلاعاتی از جمله نام، شماره تلفن همراه، ایمیل و آدرس از مشتریان می نماید. در جهت ایجاد امنیت اطلاعات و خرید مطمئن، تمامی فرآیندهای خرید و ثبت اطلاعات شخصی افراد در فضایی امن و بر اساس قوانین و مقررات تجارت الکترنیک انجام می شود.
 • در این راستا باید تاکید شود که حفظ و نگهداری کلمه عبور حساب کابران بر عهده ایشان است و کاربران نباید آنرا برای دیگران فاش کنند. در صورتی که کاربری شماره تلفن همراه خود را واگذار کرد، جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات احتمالی و یا هرگونه سوءاستفاده، کابر می بایست از حساب کاربری خارج شده و مراتب را به تیم پشتیبانی فروت مروت اطلاع دهد.
 • همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می شود که فروت مروت همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فروت مروت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و فروت مروت حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ میدارد.
 • فروت مروت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
  قوانین بازگرداندن محصولات خریداری شده
 • فروت مروت جهت آسایش خاطر مشتریان و ایجاد خریدی امن و آسان، اقدام به پس گرفتن محصولاتی که از طرف مشتریان مورد تایید نیست، می نماید. در این راستا مشتری در هنگام تحویل موظف به بازدید دقیق محصولات ارسال شده می باشد. بازگرداندن محصولات خریداری شده به هر دلیلی اعم از عدم رضایت از کیفیت، کمیت، بسته بندی و حتی انصراف از خرید تا زمان ترک پیک فروت مروت امکان پذیر است. در این زمان پیک با تیم پشتیبانی فروت مروت تماس گرفته، هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد. بدیهی است پس از تحویل محصولات و ترک پیک، امکان بازگرداندن وجود نخواهد داشت. بازگرداندن محصولات می تواند شامل بازگرداندن کل لیست خرید و یا بازگرداندن یک محصول باشد و مرجوع کردن مقداری از یک محصول امکانپذیر نیست.
 • درصورتی که شیوه پرداخت را "هنگام تحویل" انتخاب کرده اید، مبلغ محصول یا محصولات بازگردانده شده را از مبلغ کل فاکتور کم نموده، الباقی را پرداخت فرمایید و در صورتی که قبلا بصورت "آنلاین" پرداخت را انجام داده اید مبلغ مورد نظر تا 48 ساعت با هماهنگی تلفنی به حساب شما برگردانده خواهد شد.
 • این خدمات در جهت جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان و ارائه خدماتی با استاندارهای بین المللی درنظر گرفته شده است. بدیهی است هرگونه سوءاستفاده از این خدمات ممنوع می باشد و فروت مروت حق پیگیری قانونی فرد خاطی را برای خود محفوظ می داند.
  قوانین خرید از اپلیکیشن ها و وبسایت
 • مشتریان محترم توجه داشته باشند هرگونه استفاده و خرید از اپلیکیشن ها و وبسایت فروت مروت بر طبق قوانین می بایست بدون فیلترشکن انجام شود و تبعات و مشکلات احتمالی بوجود آمده ناشی از استفاده از فیلترشکن بر عهده کاربر است.
 • لازم بذکر است تمامی حقوق وبسایت و اپلیکیشن های فروت مروت برای این مجموعه محفوظ است و هرگونه سوءاستفاده و یا کپی برداری از آن شامل پیگیری قانونی خواهد شد.