فروت مروت چیست؟
  • فروت مروت یک فروشگاه اینترینی میوه و سبزیجات تازه است که خدمات منحصر به فردی را در شهر شیراز ارائه می دهد. تضمین کیفیت، تضمین قیمت، ارسال سریع و مشتری مداری از اصول اولیه فروت مروت است.
  • ما مفتخر هستیم که به عنوان اولین فروشگاه تخصصی آنلاین میوه و سبزیجات در شیراز، خدمات خود را در بستر اپلیکیشن های iOS و اندروید و همچنین نسخه وب مجموعه در دسترس همشهریان عزیز قرار می دهیم.
  • فروت مروت با توجه به ارتقاء روزافزون سطح کیفیت امکانات شهری در کلانشهر شیراز، افزایش ترافیک و محدودیت زمانی، شیوه نوینی از خرید را بر اساس خدمات سریع و احترام به مشتری در حیطه میوه و سبزیجات معرفی کرده است. هدف این مجموعه ایجاد دسترسی آسان و مطمئن به محصولات با کیفیت در جهت بهینه سازی هزینه و زمان می باشد و همواره در این راه پیش خواهد رفت.
  • اپلیکیشن ها و وبسایت فروت مروت بر پایه سهولت عملکرد و سرعت بخشی به فرآیند خرید طراحی شده و با ارائه اطلاعات صحیح از محصولات، همواره می کوشد اعتماد و رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید. در این راستا فروت مروت متعهد به ارائه قیمت مناسب، کیفیت بالا، خدمات ارسال رایگان در مناطق تحت پوشش و ایجاد امکان مرجوع کردن آسان محصول بر طبق مقررات شرکت می باشد.

شركت اسان تامين ويتامين باران تحت نام تجاري فروت مروت و در قالب هاي وبسايت و اپليكيشن اي ا اس و اندرويد، فروش انلاين و ارسال ميوه و سبزيجات و محصولات مرتبط را در شيراز اغاز كرده است و سعي دارد با خدمت رساني مناسب به هم شهريان عزيز در زمينه تامين اسان و با كيفيت ميوه و سبزيجات به رفاه همشهريان و بالا بردن سطح سلامت عمومي كمك كند.

فرم همکاری با ما

نام
ایمیل
موضوع
پیام شما